Ортопедичний матрац Sleep&Fly COMBY NEW




Матраци без пружин виготовляються з різних натуральних або синтетичних матеріалів. Вони можуть бути жорсткими або м'якими, високими або низькими, односпальними або двоспальними. Головна відмінність ортопедичних безпружинних матраців полягає в їхній підвищеній жорсткості за рахунок меншої глибини прогину і більшої надійності в порівнянні з іншими типами конструкцій.
Також, безпружинні матраци антистатичні і часто допомагають позбутися головних болів через те, що вони виготовлені з діелектрикка і заземлюють блукаючі статичні струми.
Купити безпружинний ортопедичний матрац для дитини - це значить уберегти її від сколіозу в дорослому віці. А купити ортопедичний двоспальний безпружинний матрац з латексу для двох - це значить забезпечити комфортний сон на довгі роки.
Імпортні та вітчизняні безпружинні матраци завжди відрізняються якістю матеріалів і ціною.
Якщо купити кокосовий матрац без пружин - у вас завжди буде рівна спина і правильна постава. Ці матраци витримують велику вагу і мають дуже великий термін служби за умови правильної експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sleep & Fly |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 21 см |
| Количество зон жесткости матраса | 4 |
| Тип пружинного блока матраса | Пена |
| Наполнение матраса | Memory foam |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | жаккард с микрофиброй, шерсть |
| Сторона чехла 2 | жаккард с микрофиброй |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектация матраса | |
| Съемный наматрасник | Нет |
| Аэраторы | Нет |
| Ручки для переноса | Нет |
| Замок-молния для фиксации съемного чехла | Нет |
- Цена: 6 987 ₴
