Ортопедический матрас Denim CAPRI



Описание
Характеристики
Информация для заказа
- ОРТОПЕДИЧНА ПІНА. Піна високої щільності - нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал, який робить матрац жорсткішим та підвищує рівень комфортності.
- ПІНА MEMORY FOAM. М'яка піна з ефектом «пам'яті». Сучасний матеріал, який ідеально адаптується під форму тіла людини, повторюючи його контури. Піна Memory Foam ніжно огортає тіло, дарує ефект невагомості та повного розслаблення. Для максимального розкриття всіх корисних властивостей матеріалу рекомендовано його застосування при температурі не нижче 20 °С.
- СПАНБОНД. Нетканий матеріал, який виконує захисну функцію у складі виробу. Надійно захищає прошарки матраца від передчасного зношування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЕММ |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 19 см |
| Количество зон жесткости матраса | 5 |
| Наполнение матраса | хлопок, синтепон, спанбонд, Шерсть |
| Эффект "Зима - Лето" | Нет |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 130 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | жесткий |
| Сторона матраса 2 | жесткий |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | стрейч |
| Сторона чехла 2 | ткань стрейч |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
- Цена: 6 884 ₴
