Ортопедичний матрац Arabeska Boho





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матрац Boho / Бохо Arabeska ЕММ — інноваціний безпружинний ортопедичний матрац, основою якого є кілька видів пін:
Seven–Z foam — має 7 контурних зон для анатомічної підтримки 7-ми кістково-м'язових зон тіла людини;
Elastic foam — надає додаткової пружності спальному місцю, добре пропускає повітря та гіпоалергенна;
Support foam — має високу щільність, повітрепроникність та гіпоалергенність. Забезпечує комфорт та підтримку хребта.
Seven–Z foam — має 7 контурних зон для анатомічної підтримки 7-ми кістково-м'язових зон тіла людини;
Elastic foam — надає додаткової пружності спальному місцю, добре пропускає повітря та гіпоалергенна;
Support foam — має високу щільність, повітрепроникність та гіпоалергенність. Забезпечує комфорт та підтримку хребта.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арабеска |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 23 см |
| Количество зон жесткости матраса | 4 |
| Наполнение матраса | хлопок, спанбонд |
| Эффект "Зима - Лето" | Нет |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 150 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | жаккард |
| Сторона чехла 2 | жаккард |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
- Цена: 8 096 ₴
