Ортопедичний матрац Freedom 2 в 1



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матрац Фрідом 2 в 1 / Freedom 2 in 1 ЕММ — якісний ортопедичний матрац на основі пружинного блоку Pocket Spring.
Модель має євроборт із піни по периметру, що забезпечує необхідну жорсткість всієї конструкції, а крім того, служить своєрідним фільтром, що перешкоджає попаданню пилу всередину матраца.
В пружинний блок Pocket Sprin максимально надійно підтримує хребет, має рівне спальне місце.
Оптимальна висота матраца та жорсткість вище середньої робить цю модель універсальною як для дорослих, так і для дітей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Freedom Dolly |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | пружинный |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 18 см |
| Количество зон жесткости матраса | 5 |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 130 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | жаккард |
| Сторона чехла 2 | жаккард |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектация матраса | |
| Съемный наматрасник | Нет |
| Аэраторы | Нет |
| Ручки для переноса | Нет |
| Замок-молния для фиксации съемного чехла | Нет |
- Цена: 4 896 ₴
