Вішалка "В-4" Компаніт





Меблі в передпокій купується комплектом або окремо. Якщо вам потрібен вішак В-4, ми готові запропонувати його окремо
Комплекти у формі окремих гарнітурів зручні своєю функціональністю. Ви вже не будете докуповувати окремі одиниці меблювання в коридор, а намагаєтеся кожну річ повноцінно використовувати.
Меблі в передпокій виготовляється в будь-якому стилі. Мінімалізм, лофт, класика, етно, хай-тек є найпоширенішими дизайнерськими рішеннями. Кожен обставляє своє вхідне приміщення, орієнтуючись на власні переваги.
Якщо вам потрібна вішалка В-4 на додаток до наявних умов, ознайомтеся з нашими інтернет-пропозиціями. Під час виготовлення використовується добре висушена деревна сировина, у технології враховані всі необхідні стадії виробництва. Ви будете здивовані високою якістю фурнітури та кріпильних елементів.
Ми орієнтуємося на трендові напрями меблевої індустрії та не видаляємо з каталогу продукцію, що отримала високий попит серед покупців.
Характеристики
- Ширина 800 мм
- Висота 400 мм
- Глибина 280 мм
- Вага 4 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 20 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Полка для обуви | 0 шт |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Зеркало | 0 шт |
| Штанга для одежды | 0 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Ключница | Да |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Высота | 400 мм |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
- Цена: 1 340 ₴





