Вішалка "В-6" Компанит





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акуратний і мініатюрний вішак "В-6"- це ідеальне рішення для інтер'єру малогабаритного передпокою. Лаконічний і максимально простий дизайн вішака робить його універсальним і дозволяє гармонійно доповнити будь-який інтер'єр. Вішак оснащений полицею для головних уборів і гачками для верхнього одягу.
Характеристики
- Ширина 700 мм
- Висота 240 мм
- Глибина 142 мм
- Розмір упаковки700х240х48 мм
- Вага 5.09 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Полка для обуви | 0 шт |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Зеркало | 0 шт |
| Штанга для одежды | 0 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Ключница | Да |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 700 мм |
| Глубина | 142 мм |
| Высота | 240 мм |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
- Цена: 820 ₴





