Тумба Приліжкова ПКТ-11 Компаніт





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба приліжкова ПКТ-11 Компаніт - якісні меблі від надійного виробника. Мережа магазинів "Меблі Єко" пропонує широкий асортимент сучасних та класичних меблів, які гармонійно доповнять Ваш інтер'єр. Великий вибір, привабливі ціни та висока якість дозволять навіть найвибагливішому покупцю обрати меблі на свій смак. Доставка здійснюється по всій Україні.
Характеристики
- Ширина 400 мм
- Висота 640 мм
- Глибина400 мм
- Вага 12 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Венге, Дуб сонома, Ольха, Нимфея Альба, Яблоня, Бук натуральный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 64 см |
- Цена: 2 180 ₴




