Тумба під ТВ Ріо Компаніт





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба під телевізор допоможе в облаштуванні затишної та стильної зони відпочинку.Така підставка для ТВ створена для сучасної техніки, а завдяки поличкам та шухлядам, ще й зберігає дрібні речі вітальні, які зручно мати напохваті. Якщо правильно підібрати тумбу, вона буде не тільки функціональним, але й декоративним елементом кімнати. Для більшості, телевізор є неодмінною частиною вітальні. Навіть, якщо ви не дивитесь телебачення, завжди можна під'єднати інтернет до сучасного ТВ та відпочивати навпроти великого екрана. Але ж телевізор треба кудись поставити, бажано поруч з диваном.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина 900 мм
- Висота 376 мм
- Глибина 450 мм
- Вага 10 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Функциональное назначение | Под ЭЛТ телевизор, Под плазменный и ЖК телевизор, Под домашний кинотеатр, Под аудио-видео аппаратуру |
| Форма фасада | прямой |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 40 кг |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Венге, Дуб сонома, Ольха, Яблоня, Нимфеа альба, Бук натуральный |
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 900 мм |
| Глубина тумбы | 450 мм |
| Высота тумбы | 376 мм |
| Габаритные размеры стойки | |
| Ширина стойки | 900 мм |
| Глубина стойки | 450 мм |
| Высота стойки | 376 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Ножки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Полка | 1 шт |
| Газетница | 1 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Размер ниши под ТВ | |
| Ширина | 900 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 376 мм |
- Цена: 1 720 ₴




