Комод-22 Компаніт





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спальня – це те місце, де необхідно облаштувати добре не тільки місце для сну, але й для зберігання різних речей: одягу, постільної чи спідньої білизни, косметики, прикрас тощо. Ідеальне рішення для цього – зручний та компактний у своїх розмірах комод із висувними ящиками. Комод-22 від українського виробниика Компаніт є саме такою. Вона має привабливий зовнішній вигляд, простий та лаконічний дизайн, в якому поєднується одразу два стилі: сучасність та класика.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина 1000 мм
- Висота 820 мм
- Глибина 400 мм
- Вага 37 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Венге, Дуб сонома, Ольха, Яблоня, Нимфеа альба, Бук натуральный |
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 82 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
- Цена: 4 500 ₴




