Шафа для ванної кімнати Компаніт





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хочете використовувати ванну кімнату по максимуму? Високі шафи для ванної можуть вмістити в 2-3 рази більше речей та не займають зайвого місця на підлозі. Крім того, ці шафи були спеціально розроблені в єдиному стилі з іншими меблями для ванної кімнати з нашого асортименту.
Мило та крем. Рушники та серветки. Зубна паста, щітки, парфуми та кондиціонер. Потрібні речі для ванної кімнати швидко накопичуються, і в просторі починає панувати безлад. Але висока шафа для ванної кімнати має достатньо місця, щоб організувати та зібрати все необхідне в одному місці.
Висока шафа для ванної кімнати може легко сховати велику кількість безладу у ванній кімнаті. І все це, не займаючи зайвого місця. З якого боку не поглянь.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина 640 мм
- Висота 1830 мм
- Глибина 316 мм
- Вага 28 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 0 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Количество зеркал | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Венге, Дуб сонома, Ольха, Яблоня, Нимфеа альба, Бук натуральный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 640 мм |
| Глубина шкафа | 316 мм |
| Высота шкафа | 1830 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |
| Ножки | пластик |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Выдвижная корзина | 0 шт |
| Штанга для одежды | 0 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Пантограф | 0 шт |
| Вешалка для галстуков | 0 шт |
| Вешалка для поясов | 0 шт |
| Вешалка для брюк | 0 шт |
| Полка для обуви | 0 шт |
| Полки для белья | 2 |
| Антресоль | Нет |
- Цена: 3 450 ₴




