П-34 Компаніт





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Незвичні місткі полички для книжок та вузькі полички для декору - ви знайдете в нашому магазині все необхідне для зберігання! Настінна поличка підійде як для організації робочої зони, так й легко створить затишну атмосферу у вітальні. Вдале розміщення поличок може замінити приліжкову тумбу, етажерку чи невеликий стелаж.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина596 мм
- Висота893 мм
- Глибина275 мм
- Вага 12 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный, Орех, Ольха, Яблоня |
| Материал | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина (длина) полки | 59.6 см |
| Глубина полки | 27.5 см |
| Высота полки | 89.3 см |
| Тип навесной полки | прямая |
| Материал изготовления навесной полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 2 240 ₴




