П-36 Компаніт





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Книжкові полиці — напевно, найпопулярніший вид. Вони можуть бути як із задньою стінкою так і без неї, але практично завжди полки для книг мають бічні сторони для утримання останніх.
Важливу роль відіграє матеріал, з якого виготовлять таку полицю. Адже крихке скло або м'який пластик не здатний буде витримати вантаж книг. Тому дерево, ДСП і МДФ - найкраща сировина для книжкового «притулку».
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина 885 мм
- Висота 315 мм
- Глибина 275 мм
- Вага 7 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный, Орех, Ольха, Яблоня |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина (длина) полки | 88.5 см |
| Глубина полки | 27.5 см |
| Высота полки | 37.5 см |
| Тип навесной полки | прямая |
| Материал изготовления навесной полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 1 570 ₴




