П-37 Компаніт





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Благородні напої вимагають правильного зберігання. В ідеальному варіанті для вина купуються спеціальні шафи. Тільки не завжди для підлоги каркасна меблі доречні в умовах звичайних квартир, будинків. Доводиться економити місце. Основні запаси спускають в підвальні приміщення, залишають в прохолодних коморах. Будинки тримають необхідну кількість алкоголю.
Просте рішення – полку для вина. Вона стане зручним сховищем, родзинкою інтер'єру, недорого обійдеться. Деякі моделі легко зробити своїми руками. Тільки спочатку потрібно вибрати.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина 500 мм
- Висота 1856 мм
- Глибина 256 мм
- Вага 25 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 5 |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный, Орех, Ольха, Яблоня |
| Материал | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина (длина) полки | 50 см |
| Глубина полки | 26.5 см |
| Высота полки | 185.6 см |
| Тип навесной полки | прямая |
| Материал изготовления навесной полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 2 100 ₴




