ТО- 21 Компаніт





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба для взуття "ТО-21" від меблевого виробника Компанит - дуже стильна конструкція, яка підкорить з першого погляду. Цей виріб чудово підійде для передпокою, гардеробної. Відмінно поєднуватиметься з будь-яким інтер'єром, меблями різних стилів. Має простий, класичний дизайн, компактність. Догляд за виробом потрібен мінімальний. Така конструкція подарує максимальну зручність, адже взуття більше не займатиме багато простору. Така тумба дуже корисна в побуті дрібниця і стильний предмет декору, відмінно доповнить інтер'єр. Виготовлена з високоякісного ЛДСП. Виробник надає виріб в декількох кольорах, які покупець може вибрати самостійно.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина 791 мм
- Висота 915 мм
- Глибина 240 мм
- Вага 18 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Венге, Дуб сонома, Ольха, Яблоня, Нимфеа альба, Бук натуральный |
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 791 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Высота | 915 мм |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Зеркало | 0 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 3 080 ₴




