ТО- 25 Компаніт





Компактні стильні шафи для взуття у різних розмірах та моделях підійдуть як для маленького передпокою, так і для великих приміщень. Є відкриті полиці, куди зручно ставити капці та повсякденне взуття. В закриті тумби прибирають сезонне взуття. У більшості закритих шаф полиці розташовані вертикально, що збільшує місткість тумби та дозволяє зберігати більше пар взуття. Така шафа чудово підійде для невеликих приміщень та гармонійно впишеться практично в будь-який передпокій, адже вони максимально вузькі. Зверніть увагу, що такі полиці застосовуються переважно для чобіт, кросівок, босоніжок, тобто низького взуття. Якщо вам потрібно більше місця для високих чобіт, краще зупинитися на шафі з додатковими полицями. В них є окремі відділення, де можна зберігати взуття в коробках. Вибирайте те, що вам до вподоби!
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина 590 мм
- Висота 1668 мм
- Глибина 240 мм
- Вага 34 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Венге, Дуб сонома, Ольха, Яблоня, Нимфеа альба, Бук натуральный |
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Высота | 1668 мм |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Зеркало | 0 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 4 810 ₴




