КШ-21Компаніт





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чим старшою стає дитина, тим більше з'являється у неї інтересів і захоплень. Крім навчальної літератури у підлітка досить багато різноманітних книг, гаджетів, спортивного інвентаря, предметів для творчості або іншого хобі. Ну а для того щоб кімната не перетворювалася на скупчення коробок і пакетів, необхідні зручні і практичні меблі для організації всіх необхідних аксесуарів. Шафа книжкова Flora має два висувних ящика, куди підліток зможе прибрати корисні речі, а на просторих полицях гарнітура дитина із задоволенням розташує книги і цікаві предмети.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина730 мм
- Висота1094 мм
- Глибина330 мм
- Вага 15 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | книжная полка |
| Количество внешних полок | 6 шт |
| Количество внутренних полок | 0 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Венге, Дуб сонома, Ольха, Яблоня, Нимфеа альба, Бук натуральный |
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры книжного шкафа | |
| Ширина шкафа | 730 мм |
| Глубина шкафа | 330 мм |
| Высота шкафа | 1094 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 40 кг |
| Вес | 12 кг |
- Цена: 2 400 ₴




