КШ-23 Компаніт





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підлітковий вік по-іншому називають перехідним і не дарма, адже це перехід з дитинства в юність. Діти в цей час перестають цікавитися іграшками та дитячими книгами. Вони переходять на новий етап розвитку, де дитячим приладдя не місце. На зміну казкам приходять художня і наукова література, детективи та жіночі романи. Тому дитячі ящики з іграшками поступаються місцем підлітковим книжковим шафам.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина 374 мм
- Висота 1450 мм
- Глибина 330 мм
- Вага 8 кг +/-5%
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | книжная полка |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Количество внутренних полок | 0 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Венге, Дуб сонома, Ольха, Яблоня, Нимфеа альба, Бук натуральный |
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры книжного шкафа | |
| Ширина шкафа | 374 мм |
| Глубина шкафа | 330 мм |
| Высота шкафа | 1450 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 40 кг |
| Вес | 12 кг |
- Цена: 1 720 ₴




