Ліжко Двоспальне Прем'єра Stemma





Двоспальне ліжко «Прем'єра» — якісні меблі за доступною ціною
Ліжко дерев'яне «Прем'єра» від виробника «Stemma», має простий і лаконічний дизайн, прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні — як класичної, так і сучасної. Ліжко виготовлено з натурального дерева — сосни, і може бути виконане в декількох варіантах фарбування на Ваш вибір: «горіх темний», «горіх світлий», «яблуня», «вільха», «білий», «ваніль» і «венге» та інші
Двоспальне деревʼяне ліжко «Прем'єра» — це відмінний вибір за розумною ціною! Додатково до даної моделі ліжка можна купити тумби приліжкові або комод.
Ліжко «Прем'єра» може бути виконане і в інших розмірах спального місця індивідуально під замовлення (уточнити у менеджера).
У комплект можна замовити ящик для білизни, ціна одного комплекту (2 ящика) від 1660 грн, залежить від кольору фарбування — уточнити при замовленні.
Основою виробів фабрики Stemma є гнуті ламелі.
Базова комплектація «СТАНДАРТ»,передбачає відстань між ламелями 5.0 см, що є достатньою умовою надійної експлуатації більшості матраців.
Як додаткові варіанти основи пропонується:
- «ЛЮКС» — відстань між ламелями 2.5 см.
Варіанти ламельної основи «ЛЮКС» забезпечують:
- більш посилену основу під матрац;
- більш жорстке спальне місце;
- відповідають додатковим умовам окремих виробників матрасів щодо надання гарантійних зобов’язань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stema |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 140х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Махонь, Орех темный, Орех светлый, Орех, Венге, Слоновая кость (ivory), Яблоня, Белый, Черный |
| Цвет | Венге |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Размер спального места | 140х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Высота спального места | 50 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 152 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | Сосна |
| Изголовье кровати | Сосна |
| Изножье кровати | Сосна |
| Ножки | Сосна |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Прикроватная тумбочка | 0 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 9 000 ₴





