Кровать "Лира" с подъемным механизмом





Ліжко Ліра з підйомним механізмом
Ліжко Ліра з ПМ може бути виготовлене в будь-якому стандартному односпальному, двоторному або двоспальному варіанті і ідеально впишеться в більшість інтер'єрів. Ліжко з дерева принесе комфорт та затишок у вашу спальню. Простий дизайн з прямими лініями узголів'я та задньої спинки надає ліжку додаткову привабливість. Ліжко Ліра з ПМ виготовляється з меблевого щита та має сучасний стильний зовнішній вигляд. Зручність та функціональність ліжка забезпечує білизняна ніша під матрацом, доступ у якої відкривається при піднятті матраца з металевою рамою на газових ліфтах. Білизняна ніша має розмір, що відповідає розміру матраца і глибину близько 25 см.
Матеріал виготовлення ліжка Ліра: клеєний щит дерева бук
Основа під матрац: металева рама з буковими ламелями крок ламелей - 5,5 см або 2,5 см (опція)
Спальне місце: 80x190/200, 90x190/200, 120х190/200, 140х190/200, 160х190/200, 180х190/200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stema |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 140х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Махонь, Орех темный, Орех светлый, Слоновая кость (ivory), Венге, Ольха, Яблоня, Белый, Черный |
| Цвет | Венге |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Размер спального места | 140х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Высота спального места | 50 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 152 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 86 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | Сосна |
| Изголовье кровати | Сосна |
| Изножье кровати | Сосна |
| Ножки | Сосна |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Прикроватная тумбочка | 0 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 17 500 ₴




