Кровать "Даллас" с подъемным механизмом





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко «Даллас» може стати стильним доповненням до будь-якої спальні. Завдяки стильному узголів’ю можна не тільки проводити час за читанням книг, зберігати речі під рукою, а й прикрасити кімнату.
Варто відзначити, що ліжко функціональне, оскільки воно створене не тільки для сну та відпочинку, але і для зберігання речей у шухляді для білизни. Виробник зміг поєднати: комфортність, якість, надійність та унікальний стиль. Тому варто купити ліжко тим, хто готовий стежити за власним здоров'ям, отримувати задоволення від відпочинку та насолоджуватися тривалим та якісним сном.
Ціна на ліжко вказана без матраца. Ви з легкістю зможете підібрати найкомфортніший матрац адже міцний сон та здоровий хребет - запорука здоров'я для всього організму.
Варто відзначити, що ліжко функціональне, оскільки воно створене не тільки для сну та відпочинку, але і для зберігання речей у шухляді для білизни. Виробник зміг поєднати: комфортність, якість, надійність та унікальний стиль. Тому варто купити ліжко тим, хто готовий стежити за власним здоров'ям, отримувати задоволення від відпочинку та насолоджуватися тривалим та якісним сном.
Ціна на ліжко вказана без матраца. Ви з легкістю зможете підібрати найкомфортніший матрац адже міцний сон та здоровий хребет - запорука здоров'я для всього організму.
| Матеріали |
| Каркас: дерев'яний масив |
| Вид деревини: сосна |
| Покриття: фарба, лак |
| Дно ніші для білизни: ДВП |
| Основа ліжка: гнуті ортопедичні ламелі на газовому підйомному механізмі |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stema |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 140х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Махонь, Орех темный, Орех светлый, Слоновая кость (ivory), Венге, Ольха, Яблоня, Белый, Черный |
| Цвет | Венге |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Размер спального места | 140х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Высота спального места | 50 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 155 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 92 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | Сосна |
| Изголовье кровати | Сосна |
| Изножье кровати | Сосна |
| Ножки | Сосна |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Прикроватная тумбочка | 0 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 17 500 ₴





