Ліжко дитяче Дріма Stemma





Дитяче ліжко-будиночок Дріма фабрики Стемм (м Біла Церква).
![]()
Для виготовлення ліжка використовується масив сосни.
Меблі з сосни мають безліч переваг, а саме: має велику міцність, невисока ціна і стійкість до біологічних впливів (мікроби, цвілеві грибки і т.д). Так само деревина виділяє фітонциди, які надають протиалергічну дію, тому меблі з сосни рекомендується тим, у кого є діти.
![]()
Дерев'яні ліжка фабрики представлені в широкій палітрі кольорів: класичні натуральні кольори ліжка зі структурою дерева (морилка) - венге, махонь, гнила вишня, горіх світлий і горіх темний, вільха, яблуня; а також красиві різноманітні кольори щільною фарбування - сіро-синій, сіро-ліловий, білий, айворі, рожевий, персиковий, блакитний, м'ятний, чорний, коричневий, кавовий.
Унікальна кольорова гамма дає можливість створювати єдиний і неповторний у своєму роді інтер'єр, зробивши основний акцент на виробі.
Основою під матрац служать високоякісні посилені букові ламелі. Основна перевага яких є міцність і твердість породи. Всі ламелі ортопедичні і відповідають всім стандартам якості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stema |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 200 кг |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 70х140 |
| Цвет (оттенок) мебели | Махонь, Орех темный, Орех светлый, Слоновая кость (ivory), Венге, Ольха, Яблоня, Белый, Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Покрытие | Лак |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 145 см |
| Глубина детской кровати | 89 см |
| Общая высота детской кровати | 156 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 140 см |
| Ширина спального места | 70 см |
| Высота спального места | 50 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Стандартная лестница | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Нет |
- Цена: 8 150 ₴




