Диван Єврокнижка класика 160х190





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гарний та сучасний диван Єврокнижка стане окрасою будь-якого інтер'єру. Модель легко розкладається та має просторе спальне місце. Завдяки ретельно підібраним компонентам внутрішнього наповнення вона підходить для щоденного сну. Механізм розкладки Єврокнижка відрізняється простотою у використанні та стійкістю до інтенсивних навантажень.
Просторе спальне місце 1600*1900 мм
Габаритні розміри в складеному стані 2100*1000*900 мм
Ортопедичне наповнення спального місця. Місткий білизняний короб. Міцний та зносостійкий каркас. Можливість вибрати тип та колір оббивної тканини. Спинка у вигляді стильних подушок, що знімаються.
Ортопедичне наповнення на блоці Pocket SpringВисота посадкового місця: 450 мм.Каркас: ДСП ламіноване, ДСП, дерево, Євробрус.Наповнення. Пружинний блок має ортопедичні властивості.Каркас. Складається з ДСП, дерева та Євробрусу. Таке поєднання забезпечує максимальну міцність конструкції, стійкість до високих навантажень, надійність та довговічність.| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Велюр, Рогожка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 5 категория |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ДСП |
| Основание спального места | мебельные пружины |
| Подлокотник | деревянный брус, ДСП |
| Опоры | дерево |
| Наполнители | |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан, термовойлок |
| Подушка сиденья | пенополиуретан, термовойлок |
| Подушка спинки | пенополиуретан, термовойлок |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Газетница | 0 шт |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Колесики | Нет |
- Цена: 11 700 ₴





