Двоспальне Ліжко Лугано з Підємним Механізмом


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко Лугано має візуально легкий вигляд, незважаючи на досить товсті деталі корпусу та спинки.
На відміну від інших моделей, узголів’я надзвичайно комфортне завдяки спеціально підібраному наповненню Складки тканини на каркасі вдало поєднуються із пухкою оббивкою узголів’я.
Корпус ліжка встановлено на круглі ніжки діаметром 50мм, висотою 5 см, що дає змогу легко прибрати під ліжком.
Для виготовлення ліжка на фабриці використовують екологічно чисті та надійні компоненти:
- Каркас. Виконаний з фанери.
- Підйомний механізм. Модель може бути укомплектована польським пневматичним підйомним механізмом з нішею для речей.
- Основа під матрац. Модель доповнена ортопедичною металевою основою. Бкрові ламелі вирізняються надійністю і забезпечують безперервну циркуляцію повітря всередині матраца.
- Ніша для речей при наявності механізму. Це корисне функціональне доповнення, яке дає змогу зі зручністю зберігати будь-які речі. Короб виготовляється з ДСП і витримує високі навантаження.
- Задня спинка зашита технічною тканиною.
- Матрац в комплект не входить.
Пропонуємо купити ліжко Лугано в інтернет-магазині Меблі Єко та отримати такі переваги:
- індивідуальний підхід до покупців;
- зручні способи оплати на вибір;
- розумне співвідношення ціни та якості;
- оперативна доставка по Україні;
- гарантія від офіційного виробника.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Категория обивочной ткани | 10 категория |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 190 см |
| Высота спального места | 50 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 214 см |
| Ширина кровати | 100 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 95 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП, натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево, ДСП |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная, натуральное дерево |
| Ножки | пластик, металл |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Прикроватная тумбочка | 0 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | ткань |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 13 900 ₴
