Двоспальне Ліжко Місяць з Підємним Механізмом ДК



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко Місяць від Українського виробника вирізняється елегантним дизайном і функціональністю. Його широке прямокутне узголів’я доповнене у вигляді об’ємних сегментів.Ліжко з деревʼяним каркасом.
Модель можна замовити в різних варіантах оббивки.
Для виготовлення ліжка на фабриці використовують екологічно чисті та надійні компоненти:
- Каркас. Виконаний з дерев’яного бруса, фанери, ДВП і ДСП.
- Підйомний механізм. Модель може бути укомплектована турецькими пневматичним підйомним механізмом з нішею для речей.
- Основа під матрац. Модель доповнена ортопедичною металевою основою при наявності механізму.
- Ніша для речей при наявності механізму. Це корисне функціональне доповнення, яке дає змогу зі зручністю зберігати будь-які речі. Короб виготовляється з ДСП і витримує високі навантаження.
- Задня спинка зашита технічною тканиною хлізелін.
- Матрац в комплект не входить.
Пропонуємо купити ліжко Місяць в інтернет-магазині Меблі Єко та отримати такі переваги:
- індивідуальний підхід до покупців;
- зручні способи оплати на вибір;
- розумне співвідношення ціни та якості;
- оперативна доставка по Україні;
- гарантія від офіційного виробника 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 120х200 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 120х200 |
| Категория обивочной ткани | 10 категория |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 50 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 214 см |
| Ширина кровати | 170 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 95 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП, натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево, ДСП |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная, натуральное дерево |
| Ножки | пластик, металл |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Прикроватная тумбочка | 0 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | ткань |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
- Цена: 13 000 ₴
