Розкладачка Мрія - Марія - Розкладачка з Ортопедичним Матрацом - РОЗПРОДАЖ !





Розкладачка Мрія - розкладачка на пружинах з пінополіуретановим матрацом (50 мм). Перевагою цього ліжка-розкладачки перед традиційними розкладачками є високий натяг тканини за допомогою пружин і м'який матрац товщиною 50 мм. Такий "вбудований" матрац надає розкладачці комфортність, порівнянну зі стаціонарними ліжками. Готовий матрац позбавить Вас від необхідності додаткової покупки матраца, так само не треба думати і про те, де зберігати згорнутий матрац: коли ліжко складене, матрац кріпиться на каркасі розкладачки, не займаючи додаткового місця. У розкладачці «Мрія» використовується двошарова тканина: верх - бавовна, нижній шар - поліпропілен. Завдяки тому, що тканина натягнута по периметру, а пружини знаходяться під розкладачкою, її поверхня виходить досить великою, а матрац дозволить Вам відчути повний комфорт при відпочинку. Каркас розкладачки «Марія» виконаний зі сталевої труби, січення 30 мм (товщина стінки 1,5 мм). Такий каркас має малу вагу, але забезпечує високу міцність розкладачки. Полімерне покриття робить каркас стійким до подряпин. Чотири положення регулювання підголівника.
Габаритні розміри виробу в розкладеному стані (довжина * ширина * висота), мм: 1900 * 700 * 320.
Каркас:
• плоскоовальна труба сталева Ø 3.0 х 1.5
• полімерне покриття.
Матрац: бязь набивна і тканина з поліпропіленової плівковій нитки.
Колір: в ассортименті.
Максимальне навантаження: 120 кг .
Вага виробу: - 10 кг .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quattro |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Основание спального места раскладушки | Двухслойная ткань |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Ортопедические свойства | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Толщина матраса | 5 см |
| Наполнитель матраса | пенополиуретан |
| Материал чехла матраса | бязь, полипропиленовая ткань |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 1910 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Высота | 320 мм |
| Вес | 10 кг |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 815 мм |
| Длина в сложенном виде | 210 мм |
| Ширина в сложенном виде | 710 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Быльце у изголовья | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Подушка для отдыха | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровни регулировки подголовника | 4 |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Возможность трансформации кровати в кресло | Да |
| Защита пола от царапин | Да |
- Цена: 3 200 ₴





