Шафа Книжкова КШ-30
Новинка





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис
Пенал КШ-30 простий та зручний з безліччю відкритих полиць, у якому можна розмістити практично будь-які речі. Пенал КШ-30 - спеціалізований меблевий виріб, який знайде місце у житловій квартирі та офісі. Основне призначення - зберігання друкованої продукції, але можна застосувати для зберігання речей. Виготовляється з ламінованого ДСП, містить чотири відкриті полиці. Підібравши потрібний колір шафи, можна домогтися хорошого поєднання з навколишніми меблями.
Габарити:
--- Ширина: 66 см
--- Глибина: 30,5 см
--- Висота: 112,5 см
--- Вага: 23 кг
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою для складання, всі технічні отвори просвердлені.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | шкаф для документов |
| Количество створок (дверей) | 0 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество внутренних полок | 7 шт |
| Количество внешних полок | 0 шт |
| Наличие замка | Нет |
| Штанга для одежды | 0 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Ширина шкафа | 65.9 см |
| Глубина шкафа | 30.7 см |
| Высота шкафа | 112.5 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
- Цена: 2 540 ₴
