Стіл письмовий «Лофт» - 10 Компаніт
Новинка





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Габарити:
- Ширина – 95 см
- Глибина – 48 см
- Висота – 76,3 см
- Розмір упаковки 950х490х98 mm
- Вага 18 кг +/-5%
Характеристики:
ОПИС
- Висувна скринька на телескопічних напрямних.
-
Письмовий столи Лофт Компаніт - це ідеальне рішення для створення комфортного та ергономічного робочого середовища. Він пропонує ряд переваг, які роблять його відмінним вибором для роботи, навчання чи розваг.
- Ергономічний дизайн : Комп'ютерні столи фабрики Компаніт розроблені з урахуванням принципів ергономіки, щоб забезпечити максимальний комфорт і зручність під час роботи або вивчення.
- Простор і функціональність : Комп'ютерні столи фабрики Компаніт мають простору стільницю, яка надає достатньо місця для розміщення комп'ютера, ноутбука, письмового приладдя та інших необхідних предметів;
- Якість та довговічність : Компанія Компаніт виготовляє комп'ютерні столи з високоякісних матеріалів, забезпечуючи їхню міцність та довговічність. Це означає, що столи здатні витримати значне навантаження та прослужать вам довгий час без деформацій чи пошкоджень;
- Стильний дизайн : Комп'ютерні столи фабрики Компаніт поєднують у собі естетичну привабливість та сучасний дизайн.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою для складання, всі технічні отвори просвердлені.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Тумба в комплекте | мобильная |
| Наличие надстройки | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Толщина | 16 мм |
| Количество открытых полок | 1 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 18 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Ширина стола | 950 мм |
| Высота стола | 763 мм |
| Глубина стола | 480 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
- Цена: 3 870 ₴
