Стіл Журнальний-Трансформер





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис
Журнальний стіл надає кімнаті солідного та презентабельного вигляду, при цьому не займає багато місця. Стіл журнальний обладнаний додатковими поличками, більш місткий і, отже, в нього можна покласти більше газет, журналів та інших речей.
Габарити:
- Ширина – 98,4 см
- Глибина – 50,4 см
- Глибина у розкладеному вигляді – 78 см
- Висота - 42 см
- Висота в розкладеному вигляді – 63 см
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою для складання, всі технічні отвори просвердлені.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Регулировки столика | |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 984 мм |
| Глубина столика | 504 мм |
| Высота столика | 420 мм |
| Вес столика | 23.5 кг |
| Толщина столешницы | 16 мм |
- Цена: 3 750 ₴


