Комод-2+3М Компаніт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний комод купити недорого сьогодні не проблема, особливо якщо ця меблі якісна і стильна. Комод 2+3М Kompanit - саме те, що підійде виборчим покупцям. Цей комод сподобається вам дизайном, практичністю і сучасним зовнішнім виглядом. Виготовлений з Ламінованої ДСП плити і підійде для будь-якої частини квартири. Дзвоніть нам чи пишіть ми будемо раді вас про консультувати .
Характеристика виробу
Габаритні розміри:
Ширина: 810 мм
Висота: 828 мм
Глибина: 380 мм
Розмір упаковки: КОМОД 2+3М — 818х380х163 мм.
Вага: 28,6 кг.+/-5%
Матеріал: ламіноване ДСП
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
Відеоінструкція по зборці виробу
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 81 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 82.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | Ламіноване ДСП |
| Корпус (каркас) | Ламіноване ДСП |
| Колір | Ательє |
- Ціна: 4 480 ₴



