Комод-2Д Компаніт





Комод 2Д від фабрики Компаніт , є яскравим представником поєднання двох різних концепцій комода, в ньому два міцних дверцят , місткі ящики для дрібних речей або одягу.
Для замовлення доступні різні кольори ламінованої ДСП відповідає всім європейським екологічним стандартам. Якісна обробка торців деталей, вбереже вашу меблі від розбухання при попаданні води і відшаровування кромковочного матеріалу. Наявність двох зручних ручок на дверках дозволяє відкривати плавно і без перекосів.
Характеристика виробу
Габаритні розміри:
Ширина: 804 мм
Висота: 986 мм
Глибина: 448 мм
Розмір упаковки: КОМОД-2Д — 955х450х150мм.
Вага: 34,4 кг +/-5%
Матеріал: ламіноване ДСП.
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
Відеоінструкція по зборці виробу
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80.4 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 99 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | Ламіноване ДСП |
| Фасади | Ламіноване ДСП |
| Корпус (каркас) | Ламіноване ДСП |
| Колір | Ательє |
- Ціна: 4 100 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання.



