Комод-3А Компаніт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний Комод 3А від фабрики Компаніт допоможе вирішити питання розміщення великої кількості речей.
Матеріал виробу - ламіноване ДСП. Має 3 висувні шухляди. Для того, щоб купити Комод 3А Компаніт, заповніть заявку на сайті Будинок Еко , або телефонуйте за одним із телефонів. Ми з радістю відповімо на всі ваші питання і допоможемо підібрати оптимальний варіант.
Характеристика виробу
Габаритні розміри:
Ширина: 610 мм
Висота: 690 мм
Глибина: 390 мм
Розмір упаковки: КОМОД-3А — 680х400х145 мм.
Вага: 19,8 кг +/-5%
Матеріал: ламіноване ДСП.
Колір ДСП: Ательє, Венге, Вільха, Горіх Екко, Дуб Сонома, Німфея Альба.
Відеоінструкція по зборці виробу
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук світлий |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 61 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | Ламіноване ДСП |
| Декоративні елементи | немає |
| Фасади | Ламіноване ДСП |
| Корпус (каркас) | Ламіноване ДСП |
| Колір | Ательє |
- Ціна: 3 240 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання.




