Комод-Дзеркало Компаніт
Топ продаж





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
me allowfullscreen="allowfullscreen" frameborder="0" height="315" src="//www.youtube.com/embed/8qUvJFhseB8?rel=0&loop=0&autoplay=0&controls=1&showinfo=1&disablekb=0&modestbranding=0" width="560">Комод-дзеркало Компаніт додасть значною функціональності приміщенню. Коштує недорого - буде відмінним бюджетним варіантом за невисоку ціну.
- Основний матеріал виготовлення - ламінована ДСП 16 мм
- На ящиках роликові напрямні.
- Вибір кольору на вартість не впливає.
- Комбінація кольорів світлий і темний венге доступна в цьому товарі.
Товар поставляється в розбірному вигляді в картонній упаковці.
Характеристика виробу
Габаритні розміри:
Ширина: 1000(550) мм.
Висота: 1660(1100) мм.
Глибина: 450 мм
Розмір упаковки: КОМОД-Дзеркало — 1656x450x105 мм.
Вага: 50,5 кг +/-5%
Матеріал: ламіноване ДСП.
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 166 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 45 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота дзеркала | 164 |
| Колір | Ательє |
- Ціна: 6 690 ₴




