Комод-Пеленальний Компаніт П
Новинка





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
me allowfullscreen="allowfullscreen" frameborder="0" height="315" src="//www.youtube.com/embed/18L2jdPb3s4?rel=0&loop=0&autoplay=0&controls=1&showinfo=1&disablekb=0&modestbranding=0" width="560">Комод-пеленальний Компаніт додасть значною функціональності приміщенню. Коштує недорого - буде відмінним бюджетним варіантом за невисоку ціну.
- Основний матеріал виготовлення - ламінована ДСП 16 мм
- На ящиках роликові напрямні.
- Вибір кольору на вартість не впливає.
- Комбінація кольорів світлий і темний венге доступна в цьому товарі.
Товар поставляється в розбірному вигляді в картонній упаковці.
Характеристика виробу
Габаритні розміри:
Ширина: 850 мм
Висота: 930 мм
Глибина: 510(748) мм.
Розмір упаковки: КОМОД Пеленальний — 850x750x120 мм.
Вага: 44,3 кг +/-5%
Матеріал: ламіноване ДСП.
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня світла, Вільха світла, Горіх екко, Венге, Дуб сонома, Німфеа альба, Бук світлий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 850 мм |
| Глибина комода | 510 мм |
| Висота комода | 930 мм |
| Вага | 44.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення пеленатора захисними боковинами | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | для дівчаток та хлопчиків |
| Корпус | Ламіноване ДСП |
| Колір | Ательє |
- Ціна: 6 490 ₴




