СКМ-4 NEW Компаніт





Комп'ютерні столи КОМПАНІТ призначені для житлових приміщень та офісів. Різноманітні моделі комп'ютерних столів різних розмірів і комплектації створені, щоб якнайкраще вписатися у вашу кімнату, дитячу або робочий кабінет. За допомогою комп'ютерних столів КОМПАНІТ можна швидко організувати ергономічну робочу зону в офісі. Залежно від моделі, столи обладнані шухлядами, полицями та шафами. Передбачено місце для системного блока та монітора. Висувна площина для клавіатури дає змогу заощадити місце на письмовому столі. Різноманітність кольорів популярних порід дерева дасть змогу вибрати стіл, відповідний інтер'єру приміщення.
Характеристика изделия
Матеріал: ламіноване ДСП.
Колір ДСП: Бук, Венге, Ольха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб сонома, Німфея Альба.
Відеоінструкція зі збирання виробу
- Ширина — 1000 мм
- Висота750 мм
- Глибина 590 мм
- Розмір паковання 1017х590х80 мм
- Вага29.82 кг +/-5%
- Матеріаламіноване ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Колір | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 29.82 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1175 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Висота від підлоги | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | пластик |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Так |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | Ламіноване ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха, Горіх, Бук, Яблуня, Дуб Сонома, Венге, Альба Німфея. |
| Фасади | Ламіноване ДСП |
| Полиці | Ламіноване ДСП |
| Коліщатка | Так |
- Ціна: 2 860 ₴





