Ортопедичний матрац ComFort Hard




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ор
топедичний матрац ComFort HardМатрац підійде тим, хто хоче замовити за вигідною ціною виріб, який витримуватиме збільшене навантаження та наділений максимальною жорсткістю.
Матеріали
- Чохол - тканина жаккард
- Піна з масажним ефектом
- Термоповсть
- Блок пружин «Мульти Боннель» (150 шт./м.кв.)
- Термоповсть
- Піна з масажним ефектом
- Чохол - тканина жаккард
- Євроборт із піни по периметру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comfort foam |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Висота | 19 см |
| Кількість зон жорсткості матраца | 5 |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel" |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 150 шт. |
| Наповнення матраца | латексна піна, термоповсть |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 3 316 ₴
